Wat wij voor jou kunnen doen

Onze verzekeringsmakelaars komen naar jou toe,
maar je kan voor al jou verzekeringen ook in ons kantoor te Moerkerke of Torhout terecht

Zeker van

Wij zorgen voor jouw rust en zekerheid met een snelle en efficiënte schaderegeling op elk moment van de dag (24/7)

Online schade aangeven, klik hier

Wij zijn Het Zekerhuis

Ons team van enthousiaste collega's staat je bij

Mattijs Dewispelaere

zaakvoerder
mattijs@zekerhuis.be

Kenny Vereecke

zaakvoerder
kenny@zekerhuis.be

Wim Van Den Bossche

service manager
wim@zekerhuis.be

Joren Verstrynge

service manager
joren@zekerhuis.be

Angelina Nicastro

service assistant
angelina@zekerhuis.be

Nadine Vandevelde

service assistant
nadine@zekerhuis.be

Blog

Lees onze blog

Onze klanten

Wij werken met trots voor al onze klanten

"Mensen die aandacht besteden aan een goeie dienstverlening waarbij klant centraal staat!"

T. B.

"Persoonlijk en duidelijk advies ! Met het online portaal zijn de lopende polissen heel makkelijk te volgen !"

C. S.

"Professionele mannen die weten waar ze mee bezig zijn!! Aanrader!!"

N. C.

"Duidelijke & professionele uitleg en opvolging: TOP!! Volledige vertrouwen in Het Zekerhuis!"

S. W.